Konya
08503037851

Herbalife Balık Yağının Önemi Ve Neden Balık Yağı Almalıyız?

Günümüzde bütün uzmanlar Balık yağının öneminden mutlaka vücuda yeteri kadar alınmasından bahsediyorlar. Balık yağının içerisinde bulunan epa ve dha amünasit yağların bedenimiz, beynimiz, gözlerimiz ve kalp- damarlarımız için çok gerekli olduğunu belirtiyorlar. Ancak vücudumuz yeteri kadar bunu besinlerden sentezli-yemediğinden bahsediyorlar. Bu nedenle balık yağı anlaşılıyor ki bizim için çok önemli. Peki en değerli varlıklarımız olan çocuklarımıza bile güvenle verebileceğimiz balık yağını nereden alacağız? Nasıl kaliteli olduğunu bileceğiz? Sağlığımız için çok önemli olan bu gıdayı alma konusunda araştırmacı olmalıyız.Şimdi araştırmalarınıza destek olacağına inandığımız ve Bu tür sorularınıza bu yazımızda yanıt vermeye çalışacağız.

Yazı İçeriği

1 Kaliteli Bir balık Yağı Nasıl Anlaşılır?
2 Doğal Trigliserid Formda Üretilen herbalife Balık yağı (omega-3)
3 Herbalifeline Max Balık Yağı Hakkında Sıkça Sorulan Sorular
3.0.1 Herbalife Omega -3 Balık Yağını Güvenle Kullanabilirsiniz.
Kaliteli Bir balık Yağı Nasıl Anlaşılır?

Balık yağı alırken dikkat edilmesi gereken önemli ayrıntılar.

Balık yağının kutusunun üzerinde epa ve dha oranlarına dikkat etmelisiniz. Epa ve dha oranı toplam en az 550 oranında olmalıdır. Balık yağının içerisinde 250 epa oranı 300 ve üzeri dha oranı olmalıdır. bu oranın üzeride olabilir. Bu ayrıntıya dikkat etmenizi öneririm.
Balık yağı derin su yani soğuk deniz balıklarından elde edilmiş olması önemli. En kaliteli omega _3 Onlarda var.
Balık yağının elde edilişi çok önemlidir. Etil formda olursa yani kimyasal etken kullanılarak elde edilen balık yağlarından ise. İçerisinde bulunan omega-3 ‘ün %30 u vücut tarafından ancak emiliyor. Diğer kalan % 70 boşaltım sistemi ile dışarı atılıyor. Yani sadece epa ve dha değerlerinin yüksek olması kaliteli omega-3 olduğu anlamına gelmiyor. Balık yağı alırken üzerini okumalısınız hangi formda üretilmiş olduğu konusunda bilgi edinin.
Kaliteli bir balık yağı hem epa ve dha değerleri ile vede en önemlisi hangi formda olduğudur. Trigliserit formunda yani saf doğal elde edilen omega -3 balık yağı vücut tarafından %100 emiliyor. Yani etil üretim bir balık yağına göre trigliserid formunda üretilen balık yağı tam üç kat daha yoğun ve etkili emilim ile vücuda faydalıdır.
Balık yağının dünya sağlık otoritelerinin en az birinden onaylı olmasına dikkat edilmelidir.
Hem epa ve dha oranları yüksek hemde trigliserid formunda üretilmiş bir balık yağı omega -3 ü olan güvenle alınacak bir marka var mı?
Doğal Trigliserid Formda Üretilen herbalife Balık yağı (omega-3)
Herbalifeline Max: Herbalife Nutrition şirketi dünyanın bir numaralı beslenme şirketi. En önemli öncelikleri müşteri memnuniyeti ve kaliteli ürün politikasıdır. Bu nedenle herbalife balık yağını en üst düzey yoğunlukta ve kalitede üretmektedir. Herbalife balık yağı doğal ve trigliserid formdadır. Vücut %100 emilim sağlar. Epa ve dha oranları yüksektir. Etil formda üretilen omega -3 göre üç kat daha güçlü ve yoğundur. Herbalife omega-3 balık yağı %100 oranında saflıktadır. Kendiniz, aile bireyleriniz ve çocuklarınız güvenle kullanabilirsiniz.

Herbalife balık yağı Konusunda sipariş veya daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sorularınızı yazımızın alt kısmında yorumlar kısmından yazıp cevabını alabilirsiniz.

Herbalifeline Max Balık Yağı Hakkında Sıkça Sorulan Sorular
Herbalife Balık Yağı Kilo aldırır mı?
Herbalife 0mega -3 balık yağı kilo aldırmaz. Bilakis Kilo verme programında hücrelerin daha fazla enerji üretmesi için kullanılır. Ancak sabah veya gün içerisinde kullandığınızda hücreleriniz enerji üretimi yaparken besine ihtiyaç duyar bu sizi açlık hormonu sinyal verir. Bu nedenle yemek yemeye yönelmeniz sanki omega -3 size kilo aldırıyormuş algısı yaratıyor. Bu nedenle biz gece yatmadan önce içilmesini öneriyoruz.

Bebek Ve Çocuklar da Balık Yağı İçebilir mi?
Evet içebilir. Herbalife omega-3 balık yağını her yaşta insan güvenle içebilir.

Herbalife Omega-3 Balık Yağı Olan Herbalifeline Max İçerisinde Ne Var?
Herbalifeline max devamlılığı ve kalitesi bozulmayan kaynaklardan elde edilmiştir. İçerisinde vücudumuz, gözlerimiz, hafızamız. eklemlerimiz , kalbimiz ve damarlarımız için çok önemli olan iki esansiyel yağ asidi bulunur. Bu esansiyel yağ asitleri Eikosapentaenoik (EPA) ve Dokosahekzaenoik (DHA) olmak üzere iki bileşendir. Ayrıca içerisinde içimi kolay olsun balık yağı kokusundan kullananlar çok fazla etkilenmesin diye kekik ve nane yağı bir miktar bulunmaktadır. Bu sayede herbalife balık yağı balık kokusunu bir nebze bastırmış olmakta balık kokusundan tiksinenler için iyi bir alternatif oluşturmaktadır.

Herbalife Omega -3 Balık Yağını Güvenle Kullanabilirsiniz.
Herbalife omega-3 balık yağı içeriği bakımından en yüksek değerde balık yağı saf TG formunda bedenin tamamen sentezlediği bir omega .

Sevgili ebebeyinler çocuklarınıza içereceğiniz omega kapsül yönünden herbalife güvencesini tercih edin. En değerli varlıklarımızı en güvenli markaların ürünleri ile besleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir